VERDİĞİMİZ KURSLAR
 
KURS KAYITLARI
 
SERPER BİLGİSAYAR
 
 
 
HAKKIMIZDA
 
 

Balıkesir Özel Serper Bilgisayar Eğitimi, 1999 yılından bu yana kursiyerlerin belirlenen alanlarda eğitimlerini vermekte, sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır. Kurulduğumuz 15.09.1999 tarihinden günümüze kadar 5.000'den fazla kursiyerimize eğitim vererek, Balıkesir'deki en saygın, en kaliteli özel eğitim kurumu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

BİLGİSAYAR KURSLARI

Eğitim kurumumuz 1999 yılında Bilgisayar Eğitimi eğitimi ile hizmete açılmıştır. Bilgisayar eğitimine, Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayar Programcılığı kursları ile başlayıp, bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle yeni programların eğitimlerini de vermektedir. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle beraber yeni iş alanları ve yeni bilgisayar programları piyasaya sürüldü. Eğitimimuzda piyasada çok fazla kullanılan programların eğitimleri verilmektedir.

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi: Windows XP, Office 2003, Internet

Teknik Servis(Donanım) Eğitimi: Bilgisayar parçaları, montaj, format atmak, sistem kurulumu, donanım arızaları, güvenlik, virüs temeizleme

Programlama Kursları: Algoritma, Basic, Pascal, C, Visual Basic, Delphi, C++, Visual C++, C#, VB.NET

Web Tasarım Kursları: HTML, CSS, Dreamweaver,Fireworks, Flash,

Grafik Tasarım Kursları: Coreldraw, Photoshop, Illustrator, InDesign

CAD/3D Tasarım Kursları: Autocad, Solidworks

Cep Telefonu Tamir Eğitimi: Telefon teknik servis hizmetleri, SIM Kart arızaları, kilit açılması

 

 
 
DUYURULARIMIZ
 
BİREYSEL EĞİTİMLER
 
GRUP EĞİTİMİ
 
MAIL ILETISIM
 
İLETİŞİM
 
HABERDAR OLUN
Kurslarımız ve özel eğitimlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Ders İsteği Formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.