VERDİĞİMİZ KURSLAR
 
KURS KAYITLARI
 
SERPER BİLGİSAYAR
 
 
 
GRAFİKERLİK Eğitimi
 
KURS GÜN VE SAATLERİ
GÜNLER
SABAH
ÖĞLE
AKŞAM
PAZARTESİ
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
SALI
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
ÇARŞAMBA
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
PERŞEMBE
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
CUMA
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
CUMARTESİ
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
PAZAR
09.00 - 13.00
13.00 - 18.00
18.00 - 22.00
Kurs Süresi: 30 Saat
SERPER Onaylı Sertifika verilecektir.
 
KURS İÇERİĞİ
Grafik Tasarım Eğitimi Eğitimi:
Grafik Tasarımı Eğitim için Digital ortamda yaratıcılığına güvenen, kendine bu sektörü meslek olarak hedef seçen temel bilgisayar bilgisine sahip herkes eğitimlerimize katılabilir. Grafik Tasarımı Eğitimi; Yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyenler katılabilir.

Grafik Tasarımı Eğitimina Kimler Katılabilir?:

Yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları, üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar vb. bölümlerinde öğrenci olan ya da bu bölümlerden mezun olanlar bu eğitime katılabilir.

Grafik Tasarımı Eğitiminun Kariyerinize Katkıları:
Grafik Tasarım eğitim paketini başarıyla tamamlayan kursiyerler, dünya çapında geçerli bir meslek sahibi olurlar. Öğrenilen tüm bilgiler, en son ve en yaygın kullanılan grafik tasarım yazılımları ve bilgileridir. Tüm kursiyerler bu eğitim sonrasında, grafik tasarım dünyasını tanıyacak, gereklikleri öğrenecek, trendi takip edecek bir bakış açısına da sahip olacaklardır. Katılımcılar hem bireysel olarak hem de iş hayatınızda daha iyi bir konuma gelmek için kendilerine değer katmış olurlar. Bu eğitim sonrasında kursiyerler, kendi işlerinin sahibi olabilirler, home office ve freelance çalışabilirler. Eğitim süresince öğrendikleri kapsamlı yazılımlar sayesinde, yazılımlar arasındaki entegrasyonu da sağlayarak, daha iyi ve daha pratik kullanabilme özelliğine kavuşacaklardır. Matbaa veya ajanslarda değişik pozisyonlardan başlayıp, art direktörlüğe kadar uzanan bir kariyer hayatı bireyleri beklemektedir.


GRAFİK TASARIM I:
PhotoShop CS4-5-6, CorelDraw X6.


GRAFİK TASARIM II:
PhotoShop CS4-5-6, CorelDraw X6, Fireworks CS5, XView, MagicVector, Cup Of Coffee, MS Paint.


Grafik Tasarım Eğitimi Sonunda Hangi Sektörlerde Çalışılabilir:
Matbaa, Reklam ajansları, Grafik tasarım stüdyoları, Fotoğraf stüdyoları, Gazete ve dergiler, Şirketlerin pazarlama ve reklam departmanları, Tekstil tasarım sektörü, Ambalaj Tasarım, Cam-Vitray, Serbest Çalışma(Freelance ).


Alınabilecek unvanlar nelerdir:
Grafiker, Grafik Tasarımcısı, Desinatör, Dizgici, Renk Ayrımcısı.


PHOTOSHOP:
Renk özellikleri, Çizim teknikleri, ışık, gölge ve perspektif kavramları, Seçme ve dekupe teknikleri, Rötuşlama teknikleri, Montaj teknikleri, Layerlarla çalışmak, Fırçalarla çalışmak, Filtrelerle yaratıcı teknikler, Fotoğraf ışık ve kontrast dengesi, Kırmızı göz problemini çözmek, Renk özelliklerini düzenlemek, Matbaa ve baskı teknikleri, Photoshop ile yaratıcı sektörel uygulamalar.


COREL:
Vektörel çizim teknikleri, Renk ve kompozisyon özellikleri, Konsept oluşturmak kurumsal kimlik uygulamaları, Desen tasarımı ve sektörel uygulamalar, Davetiye hazırlamak ve montaj teknikleri, Sayfa mizanpaj çalışması ve çoklu sayfa tasarımları, Takvim, antetli kağıt ve broşür çalışmaları, Açık hava reklamcılığı.


FIREWORKS:
Fireworks vektörel çizim teknikleri, Işık, gölge ve kompozisyon teknikleri, Vektörel boyama teknikleri, Renk kullanımı, Logo ve kurumsal kimlik çalışmaları, Kartvizit, fatura, antetli kağıt uygulamaları, Sayfa mizanpaj çalışmaları, Perspektif özelliğini sayfa tasarımlarına aktarmak, Master page ve çoklu sayfa düzenlemeleri, Açık hava reklamcılığı Freehand ile desen tasarımlar, Katalog, afiş ve broşür çalışmaları, Matbaa ve baskı teknikleri.

İşletmenlik (MEB) Eğitimi
İleri Excel (110 fonksiyon) Eğitimi
İleri Excel (VBA) Eğitimi
10 Parmak EğitimiPowerpoint Sunum Eğitimi
Visual Basic.NET (MEB) Eğitimi
İleri Visual Basic.NET 2017 Eğitimi
Java Programlama Eğitimi
Fortran Eğitimi
Dev C/C++ Eğitimi
Bilgisayarlı Muhasebe (MEB) Eğitimi
Autocad (MEB) Eğitimi
Grafikerlik (Hızlandırılmış) Eğitimi
Photoshop CC 2018 Eğitimi
Coreldraw 2018 Eğitimi
Web Tasarım (Html/Css/Js) Eğitimi
Web Programlama (PHP) Eğitimi
Web Tasarım Wordpress Eğitimi
Javascript, JQuery Eğitimi
Temel Elektronik Eğitimi
Pardus - Ubuntu Eğitimi
KALI - Backtrack - Linux Eğitimi
SPSS - MiniTAB Eğitimi
Pic - Robotik Eğitimi
Donanım - Teknik Servis Eğitimi
PLC Eğitimi
Cisco Tracer Router (CCNA) Eğitimi
Ağ Tanıtım (Network) Eğitimi
Beyaz Hacker (CEH10) Eğitimi
SQLite - MySQL - ACCESS Eğitimi
Ölçme ve Arıza Tespit Eğitimi
 
 
DUYURULARIMIZ
 
BİREYSEL EĞİTİMLER
 
GRUP EĞİTİMİ
 
MAIL ILETISIM
 
İLETİŞİM
 
HABERDAR OLUN
Kurslarımız ve özel eğitimlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Ders İsteği Formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.